Чернівчанин Георгій Піцул переміг у першому етапі міжнародного турніру з карате в Афінах

Пошук
UA EN

Спорт
15.01
15:16

Поділись новиною:

Спортсмен із Чернівців Георгій Піцул переміг у етапі Серії А міжнародного турніру Карате 1. Змагання проходили в грецькому місті Афіни.

Про це повідомляє С4 із посиланням на управління по фізичній культурі та спорту ЧМР.

Як зазначають у відомстві, загалом у змаганнях узяли участь понад 1000 атлетів із 81 країни світу.

Так, у ваговій категорії — 75 кілограмів перемогу здобув представник Чернівців Георгій Піцул (клуб «Альфа»).

У півфіналі буковинець переміг ще одного українця, одесита Еріка Рогозенка (7:1), який став бронзовим призером. А у фіналі спортсмен здолав Мохамеда Абудабуса (Лівія) — 10:0.

Наступний етап Серії А відбудеться 16–18 лютого в місті Ларнака (Кіпр).

Нагадаємо, раніше ми писали, що борчиня із Чернівецької області здобула бронзову медаль на міжнародних змаганнях.