Буковинським школярам продовжили дистанційне навчання

Пошук
UA EN

Буковинським школярам продовжили дистанційне навчання

03.02
16:00

Поділись новиною:

У Чернівцях та області продовжили дистанційну форму навчання у школах до 11 лютого. Таке рішення було прийнято обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час засідання.

За словами керівниці Управління освіти Чернівецької міської ради Ірини Ткачук, наразі готується розпорядження щодо продовження дистанційки у школах міста.

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано