Буковинський онкоцентр отримав від держави апарат МРТ

Пошук
UA EN

Буковинський онкоцентр отримав від держави апарат МРТ

Здоров'я
05.12
14:54

Поділись новиною:

У Буковинський клінічний онкологічний центр 5 грудня надійшов магнітно-резонансний томограф. Апарат був придбаний у рамках державних закупівель за сприяння Міністерства охорони здоров’я України.

Про це пише С4 з посиланням на голову Чернівецької обласної ради Олексія Бойка.

«Тепер люди, які страждають від одної з найважчих недуг, зможуть швидко та якісно проходити обстеження для діагностики та лікування онкологічних захворювань», – йдеться у повідомленні.

За словами Бойка, раніше майже 70% пацієнтів онкоцентру були змушені проходити таке обстеження в інших установах.

Відомо, що приміщення для встановлення МРТ вже підготовлено та розташоване на першому поверсі стаціонарного відділення онкологічного центру.

Бойко додав, що розпочати експлуатацію апарату планують вже до кінця цього року.

Нагадаємо, апарат МРТ нещодавно отримала й Чернівецька обласна клінічна лікарня.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано