«Буковина» зіграла внічию в матчі проти «Ниви» Бузової: який рахунок

Спорт
28.10
16:35

Поділись новиною:

У суботу, 28 жовтня, футбольна команда «Буковина» зіграла внічию в матчі проти «Ниви» Бузової. Гра закінчилася із рахунком 3:3.

Про це пише С4.

У першому таймі перший гол забив гравець «Ниви» Іван Будняк на 3-й хвилині матчу. Згодом, на 7-й хвилині гри, гол у ворота суперників забив гравець «Буковини» Віталій Фарасєєнко. А на 23-й хвилині ще один гол у ворота жовто-чорних забив Руслан Паламар.

Водночас у другому таймі на 64-й хвилині матчу гол у ворота «Ниви» Бузової забив буковинець Василь Палагнюк. Згодом, на 66-й хвилині, гол у ворота «Буковини» забив Володимир Тименко. А на 83-й хвилині буковинець Василь Палагнюк забиває ще один гол у ворота суперників.

Відтак, за результатами гри «Буковина» посідає шосту сходинку в турнірній таблиці.

Матч 14-го туру Першої ліги команди грали на стадіоні «Буковина» в Чернівцях. Змагання обслуговувала бригада арбітрів, яку очолив 33-річний Олег Когут із Тернополя.

Нагадаємо, 22 жовтня «Буковина» «Буковина» програла в матчі проти івано-франківського «Прикарпаття».