Борчиня із Чернівецької області здобула бронзову медаль на міжнародних змаганнях

Пошук
UA EN

Спорт
12.01
11:48

Поділись новиною:

Спортсменка із Буковини Марія Винник виборола бронзову медаль на міжнародному рейтинговому турнірі Zagreb Open 2024.

Про це повідомляє С4 із посиланням на управління молоді та спорту Чернівецької ОВА.

У відомстві зазначають, що змагаючись за третє місце у ваговій категорії до 55 кілограмів, 22-річна спортсменка із Чернівців здолала Розу Сентамасі з Угорщини. Тренував буковинку Сергій Одинак.

Також на «бронзу» в цій ваговій категорії претендувала ще одна українка Альбіна Рілля, але дівчина поступилася Маріані Драгутан із Молдови.

Нагадаємо, раніше ми писали, що чернівчанка посіла призове місце на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу.