Бої на сході України досягли вже максимальної інтенсивності

Пошук
UA EN

Бої на сході України досягли вже максимальної інтенсивності

30.05
16:49

Поділись новиною:

Окупаційні війська не припиняють ведення наступу у Східній операційній зоні, наразі бої досягли максимальної інтенсивності, сказав Олександр Мотузяник на брифінгу в Медіацентрі Україна.

За словами речника Міноборони, росіяни ведуть вогонь уздовж усієї лінії зіткнення та намагаються бити артилерією вглибину нашої оборони.

“Для цього російське командування задіяло всі сили і здійснює спроби оточити наші війська на Донеччині та Луганщині, – пояснив посадовець.

— Одночасно здійснюється штурм на декількох напрямках. Найзапекліші бої точаться на Сєверодонецькому, Бахмутському та Курахівському напрямках”.

Читайте також:

На Дністрі виявили трьох загиблих: пошуки 7-річної дитини тривають
На річці Дністер у Чернівецькій області тривають пошуково-рятувальні роботи після двох трагічних випадків, які сталися 24 червня. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС Буковини....
На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано