Бої на сході України досягли вже максимальної інтенсивності

Пошук
UA EN

Бої на сході України досягли вже максимальної інтенсивності

30.05
16:49

Поділись новиною:

Окупаційні війська не припиняють ведення наступу у Східній операційній зоні, наразі бої досягли максимальної інтенсивності, сказав Олександр Мотузяник на брифінгу в Медіацентрі Україна.

За словами речника Міноборони, росіяни ведуть вогонь уздовж усієї лінії зіткнення та намагаються бити артилерією вглибину нашої оборони.

“Для цього російське командування задіяло всі сили і здійснює спроби оточити наші війська на Донеччині та Луганщині, – пояснив посадовець.

— Одночасно здійснюється штурм на декількох напрямках. Найзапекліші бої точаться на Сєверодонецькому, Бахмутському та Курахівському напрямках”.

Читайте також:

На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
У Чернівцях підготовка до опалювального сезону виконана на 61%
У Чернівцях триває підготовка до опалювального сезону. Наразі заплановані роботи виконані на 61%. Про це повідомляє С4 із посиланням на Чернівецьку міську раду. Фото: ЧМР Підготовка до зими ...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано