Близько 18 тис. грн. на потреби переселенців зібрали під час другого благодійного практикуму з ресторанного менеджменту у Чернівцях

Пошук
UA EN

Близько 18 тис. грн. на потреби переселенців зібрали під час другого благодійного практикуму з ресторанного менеджменту у Чернівцях

11.05
16:38

Поділись новиною:

9 травня у Чернівцях відбувся другий благодійний ресторанний самміт «Підтримка HoReCa 2.0», на якому зібралися підприємці, бізнесмени та експерти ресторанної справи, аби поділитися досвідом, вдосконалити себе та допомогти тим, хто цього потребує.Під час чергового практикуму вдалося зібрали 17 800 грн, які перерахували на проєкт “Місто добра”, де приймають жінок і дітей, котрі через російську агресію були змушені покинути власні домівки.”Ми дякуємо кожному учаснику за благодійні кошти та пропозиції допомоги, які поступили до нас. Дякуємо ведучим, спікерам і організаторам за вагомий внесок у життя Міста Добра!” — йдеться в дописі шелтеру “Місто добра”.Загалом, завдяки двом таким заходам вдалося зібрати 36 900 грн. Бізнесмени кажуть, що й надалі планують організовувати такі події, аби вивчати нові шляхи розвитку своєї справи задля підтримки економіки країни.

Читайте також:

На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано