Армія росії стала меншою ще на 1830 окупантів: Генштаб оновив втрати ворога

Пошук
UA EN

Армія росії стала меншою ще на 1830 окупантів: Генштаб оновив втрати ворога

Війна
10.01
09:45

Поділись новиною:

Протягом 9 січня українські військові знищили ще 1830 загарбників, 32 бойові бронемашини, 34 артсистеми та десять танків. Загалом від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ ліквідували майже 805 тисяч російських армійців.

Про це інформує С4 із посиланням на Facebook-сторінку Генерального штабу ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 10.01.25 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 804930 (+1830) осіб,
  • танків — 9741 (+10) од,
  • бойових броньованих машин — 20253 (+32) од,
  • артилерійських систем — 21789 (+24) од,
  • РСЗВ — 1260 (+0) од,
  • засоби ППО — 1041 (+3) од,
  • літаків — 369 (+0) од,
  • гелікоптерів — 331 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 21884 (+71),
  • крилаті ракети — 3017 (+3),
  • кораблі /катери — 28 (+0) од,
  • підводні човни — 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 33473 (+86) од,
  • спеціальна техніка — 3689 (+3).

Дані уточнюються.

Нагадаємо, упродовж минулої доби на різних ділянках фронту сталося 161 бойове зіткнення.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
На пункті пропуску «Порубне – Сірет» завершують ключові роботи першої черги модернізації
На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне – Сірет» виходять на фінальний етап виконання робіт першої черги модернізації вантажного терміналу. Про це пише С4 із посиланням на Службу в...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано