У Центрі первинної медико-санітарної допомоги «Садгора» з’явилася нова керівниця: хто очолив заклад

Пошук
UA EN

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги «Садгора» з’явилася нова керівниця: хто очолив заклад

Здоров'я
11.01
11:06

Поділись новиною:

У Чернівецькому центрі первинної медико-санітарної допомоги «Садгора» призначили виконувачку обов’язків директора.

Про це пише С4 із посиланням на центр ПМСД «Садгора» у Facebook.

З 10 січня медичний заклад очолила Олеся Олійник. На посаді вона замінила Світлану Сердюкову, яка відтепер керує КНП «Центральна міська клінічна лікарня».

Зазначимо, що Олійник є лікаркою загальної практики (сімейний лікар). Раніше в центрі первинної медико-санітарної допомоги «Садгора» завідувала амбулаторією №1.

Нагадаємо, у Чернівцях вивчають питання можливого об’єднання центрів первинної медико-санітарної допомоги «Роша» та «Садгора».

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на річці Дністер, серед них — троє дітей
У середу, 24 червня, на річці Дністер у Чернівецькій області зникли четверо людей, серед них — троє дітей. Про це пише С4 із посиланням на ДСНС України та відділ комунікації поліції Чернівецької о...
24.06
22:45
На кордоні з Румунією на Буковині відкрили додатковий маршрут для туристичних автобусів
Через пункт пропуску «Дяківці - Раковець» запровадили тимчасовий пропуск автобусів будь-якого розміру та місткості. Про це пише С4 із посиланням на сайт Держприкордонслужби. Як зазначають у...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано