Футбольний клуб «Буковина» зіграв внічию в домашньому матчі проти хмельницького «Поділля»: який рахунок

Пошук
UA EN

Спорт
13.10
16:22

Поділись новиною:

У неділю, 13 жовтня, футбольний клуб «Буковина» зіграв внічию в матчі 12-го туру Першої ліги проти «Поділля» із Хмельницького. Поєдинок, який чернівецька команда грала вдома, закінчився із рахунком 1:1.

Про це пише С4.

Перший гол у матчі на 49 хвилині другого тайму забив гравець чернівецької команди Микита Безуглий. Згодом, на 72 хвилині, гол уже у ворота «жовто-чорних» забив футболіст «Поділля» Кирило Пасічник. Відтак, команди зрівняли свої рахунки.

Головним арбітром матчу, який відбувся на стадіоні «Буковина» в Чернівцях, був 31-річний Ігор Сташук із Чернігова.

Нагадаємо, 9 жовтня «Буковина» програла в матчі проти «Агробізнесу».

Слідкуйте за нами у Telegram

Футбольний клуб «Буковина» на виїзді зіграв внічию з тернопільською «Нивою»
У неділю, 20 жовтня, відбувся 13-й тур Першої ліги. Футбольний клуб «Буковина» зіграв внічию з тернопільською «Нивою». Матч завершився з рахунком 1:1. Про це пише С4 з посиланням на трансляцію мат...
Спорт
20.10
16:30
Чернівчан попередили про нічні обмеження водопостачання: коли не буде води
У Чернівцях протягом двох ночей на вихідних не буде води. Про це пише С4 з посиланням на КП «Чернівціводоканал». Так, води не буде у суботу, 19 жовтня, з 22:00 до 8:00, а також у неділю, 20...