Армія рф стала меншою ще на 1510 окупантів та 48 бронемашин: Генштаб оновив втрати ворога

Пошук
UA EN

Армія рф стала меншою ще на 1510 окупантів та 48 бронемашин: Генштаб оновив втрати ворога

Війна
15.05
09:45

Поділись новиною:

Упродовж 14 травня українські військові знищили ще 1510 загарбників, 48 бронемашин, 23 артсистеми та 14 танків. Загалом від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ ліквідували майже 487 тисяч російських армійців.

Про це інформує С4 із посиланням на пресслужбу Генерального штабу ЗСУ.

Світлина: Facebook-сторінка Генштабу ЗСУ

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 15.05.24 орієнтовно склали:

  • особового складу — близько 486940 (+1510) осіб,
  • танків — 7510 (+14) од,
  • бойових броньованих машин — 14508 (+48) од,
  • артилерійських систем — 12538 (+23) од,
  • РСЗВ — 1070 (+0) од,
  • засоби ППО — 798 (+0) од,
  • літаків — 351 (+0) од,
  • гелікоптерів — 325 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 10015 (+30),
  • крилаті ракети — 2199 (+2),
  • кораблі /катери — 26 (+0) од,
  • підводні човни — 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 16955 (+48) од,
  • спеціальна техніка — 2061 (+7).

Дані уточнюються.

Слідкуйте за нами у Telegram

Читайте також:

Дитячий вагон тепер курсуватиме у складі поїзда Харків – Чернівці
Починаючи з 28 червня, Укрзалізниця збільшить кількість дитячих вагонах на маршрутах. Тепер один із них курсуватиме і до Чернівців. Про це пише С4 з посиланням на Укрзалізницю у телеграм. З...
Фестиваль «Миколайчук OPEN» оголосив переможців
У Чернівцях завершується п’ятий Міжнародний фестиваль глядацького кіно «Миколайчук OPEN». Під час церемонії закриття оголосили переможців міжнародного та національного конкурсів, а також нової секції...
Зараз грає:

Замовлення реклами

просто заповніть всі поля нижче і ми зв’яжемось з вами

Заявку успішно надіслано